Odzież reklamowa dla kobiet

odzież reklamowa

odzież reklamowa

Prowadząc mały butik w centrum miasta raczej ciężko narzekać na brak klientów. Jednak chcąc poprawić obroty mimo wszystko, warto pomyśleć o upominkach dla klientek. Zwolenniczki zakupów zachęcone możliwością otrzymania kolejnej, tym razem darmowej rzeczy po zakupach za daną kwotę, na pewno walnie będą kroczyły w progi waszego sklepu. Odzież reklamowa, długopisy, parasole, zegary, kredki dla dzieci i wiele innych to wspaniałe pomysły na zachęcenie klientek do zakupów właśnie w waszym butiku. Upominkami mogą być też np. specjalnie sygnowane logo firmy lakiery do paznokci albo deski do krojenia chleba.

Odzież reklamowa dla pań to krótko mówiąc części ubioru posiadające nadrukowane, niespieralne logo firmy. Mogą być to podkoszulki czy koszulki polo w damskim kroju ze wcięciem w talii czy dekoltem. Ponadto, ciepłe bluzy polarowe, które będą jak znalazł na wiosenne lub jesienne wieczory spędzane w ogrodzie na grillu, ewentualnie do uprawiania sportu, np. joggingu. Spodnie rybaczki, skarpetki, szaliki, eleganckie kapelusze. Wszystko to stosowane jest do zabiegów reklamowych, które z powodzeniem opanowują rynek marketingowy i sprzedażowy.

Takie upominki oprócz oferty rabatowej możecie oferować klientkom za zakupy po prostu w wybrane dni miesiąca, ewentualnie z okazji rocznicy założenia sklepu, czy dnia kobiet. Panie na pewno będą szeptać między sobą, dostrzegając solidne wykonanie i chwaląc sobie otrzymane gadżety. Odzież reklamowa jest wykonywana w stu procentach z wygodnej, ciepłej i miłej w dotyku bawełny, która gwarantuje zadowolenie z użytkowania. Zaletą tej reklamy jest tania cena w porównaniu do innych metod, gdyż koszta są znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych form jak bilbordy i  kompleksowe ulotki składane co miesiąc i roznoszone po domach. Podsumowując, klientki w tej odzieży będą jak manekiny reklamowe, z tym, że uśmiechnięte i przemieszczające się po całej okolicy.

Oto lista najpopularniejszych gadżetów:

  • koszulki
  • koszulki polo
  • czapki  z daszkiem
  • szaliki
  • gustowne kapelusze
  • płaszcz przeciwdeszczowy